Ванна Ravak 10° 170x100 см
Фото 8 |
Ravak 10° 170x100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak 10° 170x100 см
Усі ціни 22 →Ванна Ravak 10` 170х100 см L (C811000000) C811000000 | 20 511 грн. |
Ванна акрилова Ravak 10° 170 x 100 см, L (виконання зліва) C811000000 C811 | 21 887 грн. |
Ravak Ravak Ванна акрил. 10*170х100, ліва - C811000000 | 19 884 грн. |
Ванна акрилова Ravak 10° 170x100 L C811000000 | 21 887 грн. |
Ванна акрилова RAVAK 10° 170x100 L (C811000000) | 21 887 грн. |
ще 17 пропозицій
Все, що робить Ravak з акрилу це барахло! Не раджу купувати вироби з акрилу, це все одно що ви гроші викинете на сміття. Гарантії які вони обіцяють і не виконують, лише голосні слова... не раджу купувати нічого з того, що купив. Можливо тільки тумба Поверхню матувати за два тижні користуюся Ravak 10° 170x100 менше місяця |
Додати відгук
Модификації Ravak 10°
Ціни на Ravak 10° |
---|---|---|---|---|
Ravak 10° 160x95 см | від 14 417 грн. | 16 пропозицій | ||
Ravak 10° 170x75 см | від 18 188 грн. | 13 пропозицій | ||
Ravak 10° 170x100 см | від 17 509 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →