Литий диск RC Design RC-24 6x15/4x98 ET35 DIA58,1
Відео 3Фото 4 | від 5 330 до 6 946 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):58.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації RC Design RC-24 75
Характеристики
RC Design RC-24 6x15/4x98 ET35 DIA58,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-24 6x15/4x98 ET35 DIA58,1
Сортувати
RC Design RC-24 R15 W6 PCD4x98 ET35 DIA58.1 crystal silver | 6 025 грн. |
RC Design RC24 TM R15 W6.0 PCD4x98 ET35 DIA58.1 | 6 394 грн. |
RC Design RC24 R15 W6 PCD4x98 ET35 DIA58.1 Titanium Metallic RC24601535F1T | 6 018 грн. |
RC Design RC24 R15 W6 PCD4x98 ET35 DIA58.1 Silver | 6 003 грн. |
RC Design RC24 SKM R15 W6.0 PCD4x98 ET35 DIA58.1 | 6 946 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі