Литий диск RC Design RC-25 8,5x19/5x112 ET56 DIA66,6
Відео 3 | від 11 458 до 14 591 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):56 мм |
Модифікації RC Design RC-25 65
Характеристики
RC Design RC-25 8,5x19/5x112 ET56 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-25 8,5x19/5x112 ET56 DIA66,6
Сортувати
RC Design RC-25 (8.5J x 19 5x112 ET56 DIA66.6) Silver На замовлення з Євро | 12 029 грн. |
RC Design RC25 KS R19 W8.5 PCD5x112 ET56 DIA66.6 | 12 343 грн. |
RC Design RC25 R19 W8.5 PCD5x112 ET56 DIA66.6 Silver RC25851956D3KSV | 12 920 грн. |
RC Design RC25 SKM R19 W8.5 PCD5x112 ET56 DIA66.6 | 14 591 грн. |
RC Design RC-25 (8.5J x 19 5x112 ET56 DIA66.6) На замовлення з Європи. | 11 458 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі