Литий диск RC Design RC-25 8,5x19/5x120 ET50 DIA65,1
Відео 3 | від 9 875 до 17 516 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації RC Design RC-25 65
Характеристики
RC Design RC-25 8,5x19/5x120 ET50 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-25 8,5x19/5x120 ET50 DIA65,1
Сортувати
Диски RC Design RC-25 8,5x19 5x120 ET50 DIA65,1 (crystal silver) | 10 484 грн. |
RC Design RC-25 (8.5J x 19 5x120 ET50 DIA65.1) На замовлення з Європи. | 11 458 грн. |
RC Design RC25 SGVP R19 W8.5 PCD5x120 ET50 DIA65.1 | 15 417 грн. |
Диски RC Design RC-25 8,5x19 5x120 ET50 DIA65,1 (crystal silver) (10010605 | 9 875 грн. |
RC Design RC-25 (8.5J x 19 5x120 ET50 DIA65.1) Silver На замовлення з Євро | 12 029 грн. |
RC Design RC-25 (8.5J x 19 5x120 ET50 DIA65.1) SGVP На замовлення з Європи | 16 111 грн. |
RC Design RC25 KS R19 W8.5 PCD5x120 ET50 DIA65.1 | 10 829 грн. |
RC Design RC-25 (8.5J x 19 5x120 ET50 DIA65.1) Black На замовлення з Європ | 17 516 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі