Литий диск RC Design RC-27 7x17/5x112 ET42 DIA57,1
Відео 2Фото 5 | від 6 404 до 9 108 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації RC Design RC-27 263
Характеристики
RC Design RC-27 7x17/5x112 ET42 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-27 7x17/5x112 ET42 DIA57,1
Сортувати
RC Design RC27 Schwarz Glanz Voll-Poliert (SGVP) (R17 W7.0 PCD5x112 ET42 D | 7 899 грн. |
RC Design RC-27 (7J x 17 5x112 ET42 DIA57.1) Black На замовлення з Європи. | 7 057 грн. |
RC Design RC27 W7.0 R17 PCD5x112 ET42 DIA57.1 SGVP | 9 108 грн. |
Диски RC Design RC-27 7x17 5x112 ET42 DIA57,1 (clear matt black) (10023458 | 6 528 грн. |
RC Design RC27 Schwarz Klar Matt (SKM) (R17 W7.0 PCD5x112 ET42 DIA57.1) | 6 899 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі