Литий диск RC Design RC-30 6,5x16/5x112 ET48 DIA57,1
Відео 2Фото 5 | від 4 842 до 6 745 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації RC Design RC-30 200
Характеристики
RC Design RC-30 6,5x16/5x112 ET48 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-30 6,5x16/5x112 ET48 DIA57,1
Сортувати
Литые диски RC Design RC-30 R16 W6.5 PCD5x112 ET48 DIA57.1 (silver) 100252 | 4 842 грн. |
Диски RC Design RC-30 6,5x16 5x112 ET48 DIA57,1 (silver) | 4 892 грн. |
RC Design RC30 R16 W6.5 PCD5x112 ET48 DIA57.1 Black Gloss RC30ECE651648V7S | 6 154 грн. |
RC Design RC30 W6.5 R16 PCD5x112 ET48 DIA57.1 KS | 5 337 грн. |
Диски RC Design RC-30 R16 W6.5 PCD5x112 ET48 DIA57.1 (silver) | 5 029 грн. |
RC Design RC30 W6.5 R16 PCD5x112 ET48 DIA57.1 SG | 6 745 грн. |
Диски RC Design RC-30 6,5x16 5x112 ET48 DIA57,1 (gloss black) (1002245332) | 5 784 грн. |
Диски RC Design RC-30 6,5x16 5x112 ET48 DIA57,1 (crystal silver) (10010595 | 5 702 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі