Литий диск RC Design RC-30 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA67,1
Відео 2Фото 5 | від 5 702 до 6 516 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації RC Design RC-30 200
Характеристики
RC Design RC-30 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-30 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA67,1
Сортувати
Диски RC Design RC-30 6,5x16 5x114,3 ET45 DIA67,1 (crystal silver) | 6 053 грн. |
RC Design RC30 W6.5 R16 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1 KS | 6 240 грн. |
Диски RC Design RC-30 6,5x16 5x114,3 ET45 DIA67,1 (gloss black) (100224533 | 6 074 грн. |
Диски RC Design RC-30 6,5x16 5x114,3 ET45 DIA67,1 (gloss black) | 6 448 грн. |
RC Design RC30 W6.5 R16 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1 SG | 6 516 грн. |
Диски RC Design RC-30 6,5x16 5x114,3 ET45 DIA67,1 (crystal silver) (100105 | 5 702 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі