Литий диск RC Design RC-30 7x17/5x108 ET45 DIA63,4
Відео 2Фото 5 | від 6 280 до 7 999 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації RC Design RC-30 210
Характеристики
RC Design RC-30 7x17/5x108 ET45 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-30 7x17/5x108 ET45 DIA63,4
Сортувати
RC Design RC-30 R17 W7 PCD5x108 ET45 DIA63.4 Black | 7 999 грн. |
RC Design RC30 W7.0 R17 PCD5x108 ET45 DIA63.4 KS | 7 314 грн. |
RC Design RC-30 (7J x 17 5x108 ET45 DIA63.4) Black На замовлення з Європи. | 6 823 грн. |
RC Design RC-30 (7J x 17 5x108 ET45 DIA63.4 Black) | 7 096 грн. |
RC Design RC-30 R17 W7 PCD5x108 ET45 DIA63.4 crystal silver | 7 847 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі