Литий диск Replica D5012 6,5x15/5x112 ET25 DIA66,6
від 3 783 до 3 953 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації Replica D5012 1
Характеристики
Replica D5012 6,5x15/5x112 ET25 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica D5012 6,5x15/5x112 ET25 DIA66,6
Сортувати
Диски Replica Mercedes (D5012) 6,5x15 5x112 ET25 DIA66,6 (MG) | 3 808 грн. |
Диск Replica D5012 MG R15 W6,5 PCD5x112 ET25 DIA66,6 | 3 846 грн. |
Replica Mercedes (D5012) 6.5x15 5x112 ET25 DIA66.6 MG | 3 953 грн. |
Replica Mercedes D5012 (R15 W6,5 PCD5x112 ET25 DIA66,6) 863904 | 3 783 грн. |
Replica Replica Mercedes (D5012) 6.5x15 5x112 ET25 DIA66.6 MG | 3 888 грн. |
Закрити
Схожі