Литий диск Replica FE139 10x21/5x150 ET45 DIA110,1
від 6 558 до 6 774 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 150 мм ЦО (DIA):110.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Replica FE139 1
Характеристики
Replica FE139 10x21/5x150 ET45 DIA110,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica FE139 10x21/5x150 ET45 DIA110,1
Replica LEXUS FE139 10,0x21/5x150 D110,1 ET45 GMF | 6 558 грн. |
Replica FE139 (R21 W10.0 PCD5x150 ET45 DIA110.1) GMF | 6 774 грн. |
Диск Replica FE139 GMF R21 W10,0 PCD5x150 ET45 DIA110,1 | 6 682 грн. |
Закрити
Схожі