Литий диск Replica JT1627 9x20/6x139,7 ET20 DIA110
від 7 168 до 8 128 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):110 мм Виліт (ET):20 мм |
Модифікації Replica JT1627 1
Характеристики
Replica JT1627 9x20/6x139,7 ET20 DIA110 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica JT1627 9x20/6x139,7 ET20 DIA110
Сортувати
Replica Toyota JT-1627 9,0x20/6x139,7 D110,0 ET20 BMill | 7 619 грн. |
Диски Replica Lexus (JT1627) 9x20 6x139,7 ET20 DIA110,1 (back milling) | 7 168 грн. |
Replica Lexus (JT1627) back milling (R20 W9.0 PCD6x139.7 ET20 DIA110.1) | 8 128 грн. |
Replica Replica Lexus JT-1627 9x20 6x139.7 ET20 DIA110 BMill | 7 646 грн. |
Диск Replica JT-1627 BMill R20 W9,0 PCD6x139,7 ET20 DIA110 | 7 896 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Схожі