Стабілізатор напруги Reta NNST-3x11000 Calmer 33 кВА
Фото 14 |
Reta NNST-3x11000 Calmer 33 кВА
Тип:симісторний
Потужність:33 кВА
Вхідна напруга:230-472 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):1.1 %
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Reta NNST-3x11000 Calmer 33 кВА
Усі ціни 6 →Стабилизатор напряжения RETA ННСТ-3x11000 Calmer | 119 500 грн. |
Стабилизатор РЕТА ННСТ CALMER 3x11 кВт 00-00012027 | 119 500 грн. |
Стабилизатор напряжения RETA ННСТ-3x11000 Calmer (SEMIKRON) | 137 600 грн. |
Стабилизатор РЕТА ННСТ CALMER 3x11 кВт (Semikron, Infineon + WEB-Интерфейс | 146 600 грн. |
Стабилизатор РЕТА ННСТ CALMER 3x11 кВт (Semikron, Infineon) 00-00009909 | 137 600 грн. |
Стабилизатор РЕТА ННСТ CALMER 3x11 кВт (WEB-Интерфейс) 00-00012033 | 105 900 грн. |
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Reta NNST-3x11000 Calmer:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації — 36
- Номінальні вхідні напруги — 252-441 В
- У модифікації моделі "Покращений" використаний тип симістора — SEMIKRON
Модифікація 3-5 (на замовлення) | Модифікація 3-11 (серійно) | Модифікація 3-17 (на замовлення) | Модифікація 3-21 (на замовлення) | |
Хв. вхідна напруга (1 фаза/3 фази), В | 90/155 | 133/230 | 151/261 | 169/292 |
Макс. вхідна напруга (1 фаза/3 фази), В | 255/441 | 273/472 | 291/503 | 309/534 |
Точність вихідної напруги, ±% | 1.2 | 1.1 | 1.0 | 0.9 |
Модификації Reta NNST-3x11000 Calmer
Ціни на Reta NNST-3x11000 Calmer |
---|---|---|---|---|
Reta NNST-3x11000 Calmer 33 кВА | від 105 900 грн. | 6 пропозицій | ||
Reta NNST-3x14000 Calmer 42 кВА | від 123 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Reta NNST-3x17000 Calmer 51 кВА | від 166 500 грн. | 2 пропозиції | ||
Reta NNST-3x22000 Calmer 66 кВА | від 207 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Reta NNST-3x27000 Calmer 81 кВА | від 234 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Reta NNST-3x35000 Calmer 105 кВА | від 315 500 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →