Литий диск Rial Kodiak 7x16/5x112 ET48 DIA57,1
Фото 4 | від 4 676 до 6 426 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Rial Kodiak 70
Характеристики
Rial Kodiak 7x16/5x112 ET48 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Kodiak 7x16/5x112 ET48 DIA57,1
Сортувати
Rial Kodiak R16 W7 PCD5x112 ET48 DIA57.1 Graphite | 6 075 грн. |
Диски Rial Kodiak 7x16 5x112 ET48 DIA57,1 (grey) | 4 722 грн. |
Rial KODIAK Graphit (R16 W7.0 PCD5x112 ET48 DIA57.1) | 6 099 грн. |
Rial Kodiak polar silver R16 W7.0 PCD5x112 ET48 DIA57.1 | 6 210 грн. |
Rial Kodiak R16 W7 PCD5x112 ET48 DIA57.1 Graphite KK70648V22-7 | 5 011 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі