Литий диск Rial M10 7,5x17/5x112 ET36 DIA66,6
Фото 15 | від 6 387 до 8 800 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):36 мм |
Модифікації Rial M10 91
Характеристики
Rial M10 7,5x17/5x112 ET36 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial M10 7,5x17/5x112 ET36 DIA66,6
Сортувати
Rial M10 R17 W7.5 PCD5x112 ET36 DIA66.6 Racing Black | 8 556 грн. |
Rial M10 (7.5J x 17 5x112 ET36 DIA66.6) Metal-Grey На замовлення з Європи. | 8 756 грн. |
Rial M10 R17 W7.5 PCD5x112 ET36 DIA66.6 Metal Grey M10X-75736M17-9 | 8 175 грн. |
Rial M10 R17 W7.5 PCD5x112 ET36 DIA66.6 Metal Grey | 8 455 грн. |
Rial M10 R17 W7.5 PCD5x112 ET36 DIA66.6 Racing Black M10X-75736M14-5 | 7 091 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі