Литий диск Rial M10 7x17/5x112 ET48 DIA66,6
Фото 15 | від 6 532 до 8 507 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Rial M10 91
Характеристики
Rial M10 7x17/5x112 ET48 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial M10 7x17/5x112 ET48 DIA66,6
Сортувати
Rial M10 R17 W7 PCD5x112 ET48 DIA66.6 Metal Grey | 7 139 грн. |
Rial M10 (7J x 17 5x112 ET48 DIA66.6) Racing Black На замовлення з Європи. | 7 646 грн. |
Rial M10 (7J x 17 5x112 ET48 DIA66.6 Polar Silver) | 8 507 грн. |
Rial M10 R17 W7 PCD5x112 ET48 DIA66.6 polar silver | 7 645 грн. |
Rial M10 R17 W7 PCD5x112 ET48 DIA66.6 Racing Black | 7 746 грн. |
Rial M10 (7J x 17 5x112 ET48 DIA66.6) Polar Silver На замовлення з Європи. | 8 180 грн. |
Rial M10 (7J x 17 5x112 ET48 DIA66.6) Metal Grey На замовлення з Європи. | 6 532 грн. |
Закрити
Схожі