Литий диск Rial M10 8,5x20/5x112 ET29 DIA66,6
Фото 15 | від 9 005 до 14 866 грн. Порівняти ціни 19 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):29 мм |
Модифікації Rial M10 91
Характеристики
Rial M10 8,5x20/5x112 ET29 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial M10 8,5x20/5x112 ET29 DIA66,6
Сортувати
Rial M10 R20 W8.5 PCD5x112 ET29 DIA66.6 polar silver | 13 416 грн. |
Rial M10 (8.5J x 20 5x112 ET29 DIA66.6) Metal Grey На замовлення з Європи. | 12 163 грн. |
Rial M10 R20 W8.5 PCD5x112 ET29 DIA66.6 Metal Grey M10X-852029M17-9 | 9 005 грн. |
Rial M10 (8.5J x 20 5x112 ET29 DIA66.6 Metal Grey) | 12 650 грн. |
Rial M10 R20 W8.5 PCD5x112 ET29 DIA66.6 Racing Black | 13 416 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Схожі