Комп'ютерне крісло Richman Richard
Фото 3 |
Richman Richard |
|
Деякі магазини надають широкий спектр кольорів і вибір будь-якого матеріалу на замовлення.
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Richman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Richman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Richman Richard
Усі ціни 27 →Кресло офисное Richman Ричард PL | 6 380 грн. |
Офісне Крісло Керівника Richman Richard Fankoni 39 Пластік Річ М1 Tilt Сір | 9 353 грн. |
Офісне Крісло Керівника Richard М1 Tilt Пластик Чорний | 8 720 грн. |
Офісне Крісло Керівника Richman Richard Missoni 025 Пластік Річ М1 Tilt Че | 9 353 грн. |
Офісне Крісло Керівника Richard Missoni 025 Пластік Річ М1 Tilt Червоне | 9 080 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →