Сковорідка Risoli Granito 00104GR/28HS 28 см
Risoli Granito 00104GR/28HS 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Risoli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Risoli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Risoli Granito 00104GR/28HS 28 см
Усі ціни 9 →Сковорода висока Risoli Granito, 28 см (00104GR/28HS) | 2 723 грн. |
Сковорода Risoli Granito 28 см (00104GR-28HS) | 2 610 грн. |
Risoli 00104GR-28HS | 2 906 грн. |
Сковорода висока, діам. 28 см GRANITO - Risoli - 00104GR/28HS | 2 520 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Risoli Granito 00104GR/28HS
Ціни на Risoli Granito 00104GR/28HS |
---|---|---|---|---|
Risoli Granito 00104GR/24HS 24 см | від 2 160 грн. | 9 пропозицій | ||
Risoli Granito 00104GR/28HS 28 см | від 2 520 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →