Литий диск Ronal R41 7x16/5x120 ET45 DIA72,5
Фото 12 | від 6 935 до 7 785 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.5 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Ronal R41 52
Характеристики
Ronal R41 7x16/5x120 ET45 DIA72,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R41 7x16/5x120 ET45 DIA72,5
Сортувати
Ronal R41 Mattschwarz (R16 W7.0 PCD5x120 ET45 DIA72.5) | 7 199 грн. |
Ronal R41 S R16 W7.0 PCD5x120 ET45 DIA72.5 | 7 590 грн. |
Ronal R41 (7J x 16 5x120 ET45 DIA72.5 Mattschwarz) | 7 785 грн. |
Ronal R41 Silber (R16 W7.0 PCD5x120 ET45 DIA72.5) | 7 199 грн. |
Ronal R41 Matt Black R16 W7.0 PCD5x120 ET45 DIA72.5 | 7 636 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі