Литий диск Ronal R50 Aero 7,5x16/4x100 ET38 DIA68,1
Фото 5 | від 8 116 до 18 947 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):68.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Ronal R50 Aero 14
Характеристики
Ronal R50 Aero 7,5x16/4x100 ET38 DIA68,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R50 Aero 7,5x16/4x100 ET38 DIA68,1
Сортувати
Ronal R50 Aero R16 W7.5 PCD4x100 ET38 DIA68.1 Black Polished 50R6754.03X/0 | 8 116 грн. |
Ronal R50 Aero R16 W7.5 PCD4x100 ET38 DIA68.1 Black Polished | 8 398 грн. |
Ronal R50 Aero R16 W7.5 PCD4x100 ET38 DIA68.1 Racing Gold Polished 50R6754 | 8 890 грн. |
Ronal R50 Aero R16 W7.5 PCD4x100 ET38 DIA68.1 Silver Polished 50R6754.23X/ | 18 310 грн. |
Ronal R50 Aero R16 W7.5 PCD4x100 ET38 DIA68.1 Racing Gold Polished | 9 199 грн. |
Ronal R50 Aero R16 W7.5 PCD4x100 ET38 DIA68.1 Silver Polished | 18 947 грн. |
Закрити
Схожі