Литий диск Ronal R56 7,5x19/5x120 ET44 DIA72,6
Фото 3 | від 9 792 до 10 885 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):44 мм |
Модифікації Ronal R56 139
Характеристики
Ronal R56 7,5x19/5x120 ET44 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R56 7,5x19/5x120 ET44 DIA72,6
Сортувати
Ronal R56 R19 W7.5 PCD5x120 ET44 DIA72.6 Matt Black | 10 885 грн. |
Диски Ronal R56 7,5x19 5x120 ET44 DIA72,6 (crystal silver) (1001082114) | 9 792 грн. |
Ronal R56 R19 W7.5 PCD5x120 ET44 DIA72.6 crystal silver | 10 885 грн. |
Диски Ronal R56 7,5x19 5x120 ET44 DIA72,6 (matt black) (1001139630) | 9 834 грн. |
Закрити
Схожі