Сковорідка Rotex Modena RC132M-28 28 см
Фото 4 |
Rotex Modena RC132M-28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex Modena RC132M-28 28 см
Усі ціни 7 →Rotex RC132M-28 Modena RC132M-28Modena | 859 грн. |
Rotex RC132M-28 Modena | 862 грн. |
Сковорода ROTEX RC132M-28 Modena | 848 грн. |
Сковорідка d=28 Rotex RC132M-28 Modena | 945 грн. |
Сковорода Rotex RC132M-28 Modena (діаметр 28 см, антипригарна, індукційне | 833 грн. |
Сковорідка d=28 Rotex RC132M-28 Modena | 900 грн. |
Сковорідка Rotex Modena 28 см з індукційним дном і мармуровим антипригарни | 929 грн. |
Модификації Rotex Modena RC132M-28
Ціни на Rotex Modena RC132M-28 |
---|---|---|---|---|
Rotex Modena RC132M-24 24 см | від 637 грн. | 22 пропозиції | ||
Rotex Modena RC132M-26 26 см | від 710 грн. | 22 пропозиції | ||
Rotex Modena RC132M-28 28 см | від 833 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →