Змішувач Rozzy Jenori Rainbow Z333-9MN
Rozzy Jenori Rainbow Z333-9MN |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rozzy Jenori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rozzy Jenori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori Rainbow Z333-9MN
Усі ціни 7 →Змішувач для кухні на одну воду RJ Rainbow хром RBZ333-9MN | 834 грн. |
Кран на одну воду для умивальника ROZZY JENORI Rainbow хром силумін RBZ333 | 834 грн. |
Смеситель для кухни RJ RAINBOW (RBZ333-9MN) RBZ333-9MN | 834 грн. |
Смеситель для кухни RJ RAINBOW (RBZ333-9MN) RBZ333-9MN | 454 грн. |
Смеситель для кухни RJ Rainbow хром RBZ333-9MN | 834 грн. |
Кран кухонний RJ Rainbow RBZ333-9MN | 834 грн. |
Змішувач для кухні ROZZY JENORI Rainbow RBZ333-9MN | 830 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Rozzy Jenori Rainbow Z333-9MN:
- Кріплення за допомогою гайки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →