Диск RS 6037TL
Товар застарів 2 271 грн. |
Рекомендуємо товари в наявностіДиски RS →
від 2 648 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 108 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 35 мм
від 2 118 грн.
діаметр (R) 14 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 56.5 / 56.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 44 мм
від 2 534 грн.
діаметр (R) 15 / 16 ", Болтовка (PCD): 4 / 5 болта (ів), 98 / 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 / 58.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 38 мм
від 2 108 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 38 мм
від 2 780 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 66.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 44 мм
від 2 773 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 45 мм
від 2 274 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 43 мм
від 2 769 грн.
діаметр (R) 17 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 38 мм
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 66.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 45 мм
від 2 571 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 98 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 58 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 32 мм
від 2 760 грн.
діаметр (R) 14 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 38 мм
від 2 754 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 44 мм
від 2 530 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 60 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 45 мм
від 2 746 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 69.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 35 мм
від 2 286 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 3 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57 / 57.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 22 мм
Модифікації RS 6037TL 1
Даної моделі немає в продажу |