ДБЖ RUCELF UPI-400-12-EL 400 ВА
RUCELF UPI-400-12-EL 400 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RUCELF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RUCELF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RUCELF UPI-400-12-EL 400 ВА
Комплект бесперебойного питания Rucelf UPI-400-12-EL + 7Stars SHX12-110 UP | 13 544 грн. |
ИБП RUCELF UPI-400-12-EL | 5 500 грн. |
Комплект бесперебойного питания Rucelf UPI-400-12-EL + 7Stars SHL12-100 UP | 15 809 грн. |
Комплект бесперебойного питания Rucelf UPI-400-12-EL + MAKELSAN 6-FM-100 U | 13 134 грн. |
Источник бесперебойного питания RUCELF UPI-400-12-EL V2.0 | 4 762 грн. |
1 2 1 2 |
Користуюсь рік. Працював без проблем. Проте перестав працювати від акумулятора. Думаю, що причиною поломки стала акумуляторна батарея, яка вийшла з ладу. Де відремонтувати блок ніхто не знає Відсутнє обслуговування. користуюся RUCELF UPI-400-12-EL місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
anonim
6 січня 2021, 12:05
Не работает от акб #
При отключении от 220 ИБП выключается(все тухнет). Аккумулятор исправен.