Вантажна шина Satoya SF-042 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Satoya SF-042 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satoya 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satoya.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satoya SF-042 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 6 →Satoya SF-042 (рулевая) 295/80 R22.5 152/148M PR18 | 7 640 грн. |
Satoya SF-042 (рулевая) (295/80R22.5 152M) | 7 756 грн. |
SATOYA SF 042 295/80R22.5 152/148M | 7 640 грн. |
SATOYA SATOYA SF 042 295/80R22.5 152/148M | 7 677 грн. |
Satoya SF-042 рульова рульова (295/80R22,5 152/149M) 286496 | 7 176 грн. |
Satoya SF-042 (рулевая) 295/80 R22.5 152/149M PR18 | 7 352 грн. |
Модификації Satoya SF-042 295/80 R22.5 152M
Ціни на Satoya SF-042 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Satoya SF-042 295/80 R22.5 152M | від 7 176 грн. | 6 пропозицій | ||
Satoya SF-042 315/70 R22.5 154L | від 8 476 грн. | 7 пропозицій | ||
Satoya SF-042 315/80 R22.5 156L | від 8 434 грн. | 9 пропозицій |