Вантажна шина Sava Avant A3 285/70 R19.5 146M
Виберіть розмір вантажної шини
Sava Avant A3 285/70 R19.5 146M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Avant A3 285/70 R19.5 146M
Усі ціни 6 →Sava Avant A3 (рулевая) (285/70R19.5 146M) | 11 577 грн. |
Sava Avant A3 (285/70R19.5 146/140M) | 11 067 грн. |
Sava Avant A3 (285/70R19.5 146M) | 12 894 грн. |
Грузовые шины Sava Avant A3 (рулевая) 285/70 R19.5 146/140M 1000228043 | 11 440 грн. |
Шини Sava Avant A3 (рулевая) 285/70 R19,5 146/140M | 11 058 грн. |
Вантажні шини Sava Avant A3 (рульова) 285/70 R19.5 146/140M | 12 126 грн. |