Змішувач Schock Neos 54200080
Фото 4 |
Schock Neos 54200080 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock Neos 54200080
Усі ціни 17 →Schock Neos 542000 inox 12 | 3 913 грн. |
Schock NEOS ND Chrome-80 (54200380) | 3 426 грн. |
Schock Neos 542000 basalt 41 | 3 913 грн. |
Schock Neos 542000 Truffolo 53 | 4 730 грн. |
Schock Neos 542000 chrom 80 | 6 192 грн. |
ще 12 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Schock Neos:
- Доступні з лакованою поверхнею, ідентичного кольору
РекомендуємоПорівняти в таблиці →