Велошина Schwalbe Marathon Racer RaceGuard Performance Wired 28x1.35
Відео 3Фото 10 |
Schwalbe Marathon Racer RaceGuard Performance Wired 28x1.35 |
|
Можливість установки також і на електровелосипеди, добре підходить для високих швидкостей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schwalbe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schwalbe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schwalbe Marathon Racer RaceGuard Performance Wired 28x1.35
Покрышка 28x1.35 (35x622) Schwalbe MARATHON RACER HS429 RaceGuard B/B-SK+R | 1 496 грн. |
Schwalbe Покрышка 28x1.35 (35-622) Schwalbe MARATHON RACER HS429 R-Guard B | 1 496 грн. |
Покришка 28''x1.35 (35x622) Schwalbe MARATHON RACER HS429 RaceGuard B/B-SK | 1 496 грн. |
Велопокришка SCHWALBE Marathon Racer HS429 RaceGuard B/B-SK+RT SpC 67EPI 2 | 1 496 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →