Кулі й патрони Shershen 4.5 mm 0.62 g 400 pcs
Shershen 4.5 mm 0.62 g 400 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shershen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shershen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shershen 4.5 mm 0.62 g 400 pcs
Усі ціни 7 →Shershen (Шершень), 0,62 гр 400 шт | 159 грн. |
Свинцовые пули Shershen 0,62г 400 шт (1057.00.22) | 131 грн. |
Пули Шершень 0,62г (400 шт) | 197 грн. |
Пульки Шершень 0,62g (400шт.) (1057.00.22) 1057.00.22 | 168 грн. |
Свинцеві кулі Шершень 0.62 м 400 шт (10570022) | 168 грн. |
Свинцеві кулі Шершень 0,62г (400шт) | 125 грн. |
Свинцеві кулі Шершень 0,62 г (400 шт) | 197 грн. |
Класні кулі, як і виробник, тільки ними і користуюся Якісно зроблені, гарна кучність Можуть бути з грязним нальотом, але це зі старих партій. Артёмыч: користуюся Shershen 4.5 mm 0.62 g 400 pcs більше року |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →