Вудилище Shimano Final Dimention TS 2511L
Shimano Final Dimention TS 2511L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Final Dimention TS 2511L
Спиннинг Shimano Final Dimension TS 2511L 1.80m 2-10g (1907-33203NS) | 17 840 грн. |
Удилище Shimano Final Dimension TS 2511L 1.80 m 2-10g (1907-33203NS) 1907- | 17 840 грн. |
Вудилище Shimano Final Dimension TS 2511L 1.80 m 2-10g (1907-33203NS) 1907 | 17 840 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Final Dimension TS 2511L 1.80 m 2-10g (1907-33203 | 17 840 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →