Заглибний насос Shimge NKm3/6
Shimge NKm3/6 поплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimge NKm3/6
Усі ціни 8 →Насос свердловинний SHIMGE відцентровий багатоступінчастий 1100Вт Hmax 66м | 13 287 грн. |
Насос глубинный с нижним забором 1,1кВт Qmax 90 л/мин. Нmax 66м Shimge NKm | 13 287 грн. |
Занурювальний насос SHIMGE NKm 3/6-1.1 кВт, Q 90(60)л/хв, Н 66(45)м, Ø126 | 13 287 грн. |
Занурювальний насос SHIMGE NKm 3/6-1.1 кВт, Q 90(60)л/хв, Н 66(45)м, 126 м | 13 287 грн. |
Насос свердловинний SHIMGE відцентровий багатоступінчастий 550Вт Hmax 45м | 11 418 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Shimge NKm3/6
Ціни на Shimge NKm3/6 |
---|---|---|---|---|
Shimge NKm3/3 | від 9 934 грн. | 6 пропозицій | ||
Shimge NKm3/4 | від 10 436 грн. | 6 пропозицій | ||
Shimge NKm3/6 | від 11 418 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →