Біти / торцеві голівки Sigma 4002111
Sigma 4002111 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 4002111
Усі ціни 8 →Викрутка Sigma з бітами 18шт + насадки торцеві 6шт CrV (4002111) 4002111 | 411 грн. |
Sigma Отвертка Sigma + биты 18шт + насадки торцевые 6шт CrV (4002111) | 483 грн. |
Викрутка Sigma + біти 18 шт + торцеві насадки 6 шт CrV 4002111 | 411 грн. |
Sigma Викрутка Sigma з бітами 18шт + насадки торцеві 6шт CrV (4002111) 400 | 411 грн. |
Викрутка Sigma + біти 18 шт + насадки торцеві 6 шт CrV (4002111) | 483 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →