Лещата Sigma 4221501 губки 150 мм
Фото 9 |
Sigma 4221501 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 4221501 губки 150 мм
Усі ціни 8 →Лещата поворотні Sigma 150мм (4221501) | 2 387 грн. |
Лещата Sigma поворотні 150 мм. (4221501) | 2 387 грн. |
Лещата Sigma поворотні 150мм (4221501) | 2 370 грн. |
Тиски Sigma поворотные 150мм (4221501) 4221501 | 2 297 грн. |
Лещата Sigma поворотні 150мм (4221501) 4221501 | 2 387 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Sigma 4221501
Ціни на Sigma 4221501 |
---|---|---|---|---|
Sigma 4220801 губки 80 мм | від 1 160 грн. | 9 пропозицій | ||
Sigma 4221251 губки 125 мм | від 1 753 грн. | 9 пропозицій | ||
Sigma 4221501 губки 150 мм | від 2 297 грн. | 9 пропозицій | ||
Sigma 4222001 губки 200 мм | від 4 188 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →