Ножівка Silky Zubat 240-7.5
Відео 3Фото 10 | Товар застарів 2 795 грн. Тип: садова; Призначення: по дереву; Довжина полотна (мм): 210; Загартовані зуби; Заточення зубів: тригранна; Покриття полотна: антикорозійне; Матеріал рукоятки: гума; Вага (г): 200; |
Silky Zubat 240-7.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silky 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silky.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ножівки Silky Zubat 240-7.5:
- Кліпса для ременя
- Модель Zubat 240-7.5 — довжина полотна — 240 мм
- Модель Zubat 270-7.5 — довжина полотна — 270 мм
- Модель Zubat 300-7.5 — довжина полотна — 300 мм
- Модель Zubat 330-7.5 — довжина полотна — 330 мм
- Модель Zubat 390-7.5 — довжина полотна — 390 мм
Модификації Silky Zubat 240-7.5
Ціни на Silky Zubat 240-7.5 |
---|---|---|---|---|
Silky Zubat 270-7.5 | від 2 890 грн. | 4 пропозиції | ||
Silky Zubat 300-7.5 | від 3 090 грн. | 4 пропозиції | ||
Silky Zubat 330-7.5 | від 3 190 грн. | 4 пропозиції | ||
Silky Zubat 390-7.5 | від 3 300 грн. | 4 пропозиції |