Витяжний вентилятор Soler&Palau EBB-N EBB-170 N T
від 7 452 до 8 220 грн. Порівняти ціни 3 →Розмір:100 мм Продуктивність:220 м³/год Шум:42 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації Soler&Palau EBB-N 9
Характеристики
Soler&Palau EBB-170 N T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soler&Palau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soler&Palau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора Soler&Palau EBB-170 N T:
- Дві швидкості вентилятора
- Фільтр з нержавіючої сталі
- Вага — 3 кг
- Модель EBB-170 N S — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель EBB-170 N T — має таймер вимкнення
- Модель EBB-170 N HT — має таймер вимикання і датчик вологості
Де купити Soler&Palau EBB-N EBB-170 N T
Вытяжной вентилятор Soler&Palau EBB-170 N T | 8 220 грн. |
Відцентровий вентилятор Soler & Palau EBB-170 N T | 7 452 грн. |
Відцентровий вентилятор Soler & Palau EBB-170 N T | 7 452 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо