Витяжний вентилятор Soler&Palau TD-SILENT TD-160/100 N SILENT
Відео 10Фото 2 | від 6 552 до 8 097 грн. Порівняти ціни 11 →Розмір:100 мм Продуктивність:180 м³/год Шум:24 дБ Функції:пульт ДУ |
Модифікації Soler&Palau TD-SILENT 13
Характеристики
Soler&Palau TD-160/100 N SILENT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soler&Palau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soler&Palau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора Soler&Palau TD-160/100 N SILENT:
- Споживання струму — 0.16 A
- Вага — 1.4 кг
- Клемна коробка обертається на 360°
- Комплектується монтажним кронштейном
Де купити Soler&Palau TD-SILENT TD-160/100 N SILENT
Сортувати
Soler&Palau Soler&Palau TD-160/100 N Silent 5211318000 | 6 552 грн. |
Кругло-канальний вентилятор Soler&Palau ТD-160/100 N SILENT | 6 552 грн. |
Канальный вентилятор Soler&Palau TD-160/100 N SILENT | 6 552 грн. |
Витяжний вентилятор Soler&Palau TD-160/100 N SILENT, 5211318000 | 6 552 грн. |
Канальний вентилятор Soler & Palau TD-160/100 N Silent, 100 мм, малошумний | 6 552 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Алексей
12 травня 2021, 11:28
Можно ли использовать Вентилятор TD-250/100 Silent в качестве приточного #
Відеоогляди
Рекомендуємо