Сабвуфер Sonus Faber Gravis
Sonus Faber Gravis
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:з пас. випромінювачем
Потужність:200 Вт
Частотний діапазон:20 – 65 Гц
Всі характеристики
Характеристики Gravis
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sonus Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sonus Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sonus Faber Gravis
Усі ціни 18 →Домашній кінотеатр Sonus Faber Gravis VI Czerwony | 338 947 грн. |
Sonus Faber Gravis VI Czerwony | 338 947 грн. |
Сабвуфер Sonus Faber Gravis VI Wenge | 281 999 грн. |
Домашній кінотеатр Sonus Faber Gravis VI Czarny | 338 947 грн. |
Домашній кінотеатр Sonus Faber Gravis VI Wenge | 338 947 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →