Литий диск Speedline Gladiatore 9x20/5x112 ET41 DIA66,6
від 13 240 до 15 756 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):41 мм |
Модифікації Speedline Gladiatore 30
Характеристики
Speedline Gladiatore 9x20/5x112 ET41 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speedline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speedline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Speedline Gladiatore 9x20/5x112 ET41 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Speedline SL7 Gladiatore R20 W9 PCD5x112 ET41 DIA66.6 (FMFCL) | 14 702 грн. |
Диски Speedline SL7 Gladiatore 9x20 5x112 ET41 DIA66,6 (FMFCL) | 14 701 грн. |
Speedline SL7 Gladiatore (R20 W9.0 PCD5x112 ET41 DIA66.6) FMFCL | 14 794 грн. |
Speedline SL7 Gladiatore 9x20 5x112 ET41 DIA66.6 FM-FC-L | 13 240 грн. |
SPEEDLINE Легковий диск SPEEDLINE SL7-GLADIATORE FM-FC-L R20 W9 PCD5x112 E | 15 293 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Схожі