Поверхневий насос Speroni CB 60/N
Speroni CB 60/N продуктивнівідцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speroni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speroni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Speroni CB 60/N
Насос поверхностный Speroni CB 60/N | 13 072 грн. |
Відцентровий поверхневий насос Speroni CB 60/N (101101110) 101101110 | 14 803 грн. |
Speroni Центробежный поверхностный насос Speroni CB 60/N (трехфазный) | 14 029 грн. |
Насос відцентровий Speroni CB 60/N | 16 583 грн. |
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Speroni CB 60/N:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Speroni CB 60/N
Ціни на Speroni CB 60/N |
---|---|---|---|---|
Speroni CB 152 | від 13 545 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni CB 60/N | від 13 072 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni CB 65/N | від 13 545 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni CB 303/A | від 21 534 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni CB 203/B | від 18 126 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni CB 303/B | від 23 177 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni CB 403/A | від 25 702 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni CB 403/B | від 27 055 грн. | 2 пропозиції | ||
Speroni CB 554/A | від 27 223 грн. | 2 пропозиції | ||
Speroni CB 454/B | від 31 752 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →