Поверхневий насос Speroni CBM 203/B
Speroni CBM 203/B продуктивнівідцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speroni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speroni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Speroni CBM 203/B
Відцентровий поверхневий насос Speroni CBM 203/B (101102530) 101102530 | 21 383 грн. |
Speroni Центробежный поверхностный насос Speroni CBM 203/B | 20 264 грн. |
Насос відцентровий Speroni CBM 203/B | 23 953 грн. |
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Speroni CBM 203/B:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Speroni CBM 203/B
Ціни на Speroni CBM 203/B |
---|---|---|---|---|
Speroni CBM 102 | від 11 902 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni CBM 100 | від 8 701 грн. | 2 пропозиції | ||
Speroni CBM 152 | від 13 114 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni CBM 303/A | від 21 062 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni CBM 203/B | від 20 264 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni CBM 303/B | від 21 279 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni CBM 403/A | від 31 937 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni CBM 403/B | від 31 937 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni CBM 554/A | від 40 922 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →