Литий диск SPORTMAX RACING 265 7x16/5x114,3 ET38 DIA67,1
від 3 781 до 4 321 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації SPORTMAX RACING 265 2
Характеристики
SPORTMAX RACING 265 7x16/5x114,3 ET38 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SPORTMAX RACING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SPORTMAX RACING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити SPORTMAX RACING 265 7x16/5x114,3 ET38 DIA67,1
Сортувати
Диски Sportmax Racing SR265 7x16 5x114,3 ET38 DIA67,1 (LGMP) | 3 819 грн. |
Sportmax Racing 265 (R16 W7.0 PCD5x114.3 ET38 DIA67.1) LGMP | 3 781 грн. |
Sportmax Racing SR-265 7x16 5x114.3 ET38 DIA67.1 LGMP | 3 970 грн. |
Sportmax Racing Sportmax Racing SR-265 7x16 5x114.3 ET38 DIA67.1 LGMP | 3 892 грн. |
Диск Sportmax Racing SR-265 7x16 5x114.3 ET38 DIA67.1 LGMP | 4 321 грн. |
Закрити
Схожі