Біти / торцеві голівки Stanley 1-94-672
Фото 3 |
Stanley 1-94-672 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-94-672
Набор торцевых головок Stanley Expert 1/4" с аксессуарами, 35 шт 1-94-672 | 2 136 грн. |
Набір головок торцевих Stanley Expert 1/4 дюйма, 35 шт 1-94-672 | 2 136 грн. |
Універсальний набір Stanley Expert 1-94-672 | 1 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →