Болторіз Stanley 1-95-567 900 мм
Фото 5 |
Stanley 1-95-567 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-95-567 900 мм
Усі ціни 12 →Болторізи довжиною 900 мм з кованими ручками STANLEY 1-95-567 | 5 486 грн. |
Ножиці болторізні з кованими ручками Stanley, довжина 900 мм 1-95-567 | 5 486 грн. |
Болторез Stanley 900 мм (1-95-567) | 5 486 грн. |
Болторізи довжиною 900 мм з кованими ручками STANLEY 1-95-567 | 5 486 грн. |
Ножницы болторезные Stanley 90 см 1-95-567 | 5 486 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Stanley 1-95-567
Ціни на Stanley 1-95-567 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-95-564 450 мм | від 1 811 грн. | 2 пропозиції | ||
Stanley 1-95-565 600 мм | від 2 804 грн. | 3 пропозиції | ||
Stanley 1-95-566 750 мм | від 4 099 грн. | 4 пропозиції | ||
Stanley 1-95-567 900 мм | від 5 485 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →