Вантажна шина Starmaxx DH100 285/70 R19.5 146L
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Starmaxx DH100 285/70 R19.5 146L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx DH100 285/70 R19.5 146L
Усі ціни 17 →Starmaxx DH100 (ведуча вісь) 285/70 R19.5 146/144L | 10 807 грн. |
Starmaxx DH100 (ведущая) 285/70 R19.5 146/144L | 10 466 грн. |
Starmaxx DH 100 (ведущая) (285/70R19.5 146L) | 9 960 грн. |
Starmaxx DH100 (приводная) 285/70 R19.5 146/144L 18PR | 9 919 грн. |
Starmaxx DH100 285/70 R19.5 146/144L | 9 750 грн. |
ще 12 пропозицій