SteelSeries Arctis Pro
Відео 63Фото 9 |
SteelSeries Arctis Pro |
|
Високоякісна Hi-Res гарнітура з програмною емуляцією багатоканального звучання і керованої RGB-підсвічуванням від знаменитого виробника ігрових аксесуарів — компанії SteelSeries. Незважаючи на те, що ігрові гарнітури взагалі і цього виробника, зокрема, зазвичай мають виражений акцент в низькочастотній області, в цій моделі виробник забезпечив збалансоване звучання. Такий звук дозволяє отримувати задоволення не тільки від ігрового процесу, але і від прослуховування музичних композицій різних жанрів.
Добротні динамічні випромінювачі з діаметром 40 мм з неодимовими магнітами, за твердженням виробника, забезпечують повноцінне відтворення розширеного частотного діапазону від 10 до 40000 Гц. Важливо, що коефіцієнт нелінійних спотворень при цьому не перевищує 1%. При використанні з ПК гарнітура SteelSeries Arctis Pro підключається до комплектності пульта USB Chat Mix Dial, який відповідає за роздільне регулювання гучності ігрового оточення і аудіочату.
Є висувний двонаправлений мікрофон з «вітрозахистом» і програмно-регульованою системою шумозаглушення, який гарантує якісний захоплення голосу. Підтримується технологія DTS Headphone X Surround Sound 2.0, що забезпечує підвищену точність позиціонування джерел звуку. Це дає можливість швидкої та адекватної реакції на зміну ігрового оточення і, в кінцевому підсумку, може розцінюватися як вагоме ігрову перевагу. Може використовуватися зі смартфонами, планшетами, ЦАПами і портативними плеєрами.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SteelSeries 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SteelSeries.
Купити SteelSeries Arctis Pro
Наушники с микрофоном SteelSeries Arctis Pro (61486) | 7 147 грн. |
Компьютерная гарнитура SteelSeries Arctis Pro | 16 999 грн. |
Комп'ютерна гарнітура SteelSeries Arctis Pro | 16 999 грн. |
SteelSeries Arctis Pro | 6 299 грн. |
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Pro (61486) | 7 399 грн. |
0 2 1 4 |
Не раджу до покупки Виглядає та відчувається якісним пристроєм, гарний звук, гарна якість мікрофона, якісні кабелі. Як я зрозумів інженери вирішили не підсилювати місце кріплення правої чашки до оголовля навушників. Сергей Коваленко: користуюся SteelSeries Arctis Pro більше року |
Дорого, хотілося б дешевше. АЛЕ! купивши їх ти розумієш, за що заплатив. Звук дуже якісний, мікрофон також. Деталі не губляться, все чутно добре. Шумоізоляція хороша, сторонні шуми гасить відсотків на 90, пропускає лише дуже гучне. Коли слухаєш, їх голова не починає хворіти. Ну і приємний бонус – підсвічування. Все сподобалося Не знайшов користуюся SteelSeries Arctis Pro кілька місяців |
Преміумклас
Як і всі моделі сімейства Arctis, Pro виглядають швидше презентабельно і нагадують дорогі аудіофільскі навушники, ніж традиційно агресивні ігрові гарнітури. Гладкий, матовий і приємний на дотик пластик надає девайсу лиску, а про ігровий природі нагадує акуратна підсвічування вздовж площі чашок. Конструкція навушників досить незвичайна: замість висувних фіксаторів використовується знімна стрічка, яка розтягується, автоматично підлаштовуючись під розмір і форму голови, як у лижних окулярів. На голові навушники сидять і справді зручно, але не можна сказати, що відчуття як-то відрізняються від інших моделей зі стандартним оголів'ям. Амбушюри обшиті дихаючої тканиною, вони досить м'які і комфортні і, що не менш важливо, у теплі дні вони не парять шкіру.
Аудіофільскій звук
Найбільше Arctis Pro підкуповують збалансованим звуком, що нечасто зустрічається серед ігрових гарнітур, у яких зазвичай задирають баси. Тут же бас звучить насичено, але не затуляє собою середні і високі частоти, які відіграються динамічно, чисто і з пристойним насиченням деталями. Динамічні 40 мм випромінювачі з неодимовими магнітами забезпечують повноцінне відтворення частотного діапазону від 10 до 40000 Гц, а за звукузвуку вони нагадують швидше «музичні» моделі від Sennheiser або AKG. Загалом, такі підійдуть любителям відеоігор, так і меломанам з аудиофильской жилкою. А якщо баса буде мало, його завжди можна додати у фірмовому додатку.
Врахована кожна дрібниця
Саме у SteelSeries завжди крута і тут, наприклад, можна налаштувати профілі багатоканального звуку мало не під кожну окрему гру. У стелсах на зразок Hitman і Styx варто погратися з чіткістю і позиціонуванням, щоб чути кожен крок противника і чітко розуміти відстань до нього. У шутерах типу Doom навалити побільше басів і м'яса. Завдяки інтеграції DTS Headphone X 2.0 емуляція багатоканального звуку тут дійсно працює. Також сподобалося, що кабелі тут знімні, є підключення по USB і 3.5 аудіо, а мікрофон можна акуратно вставити в одну з чашок, в результаті чого вони перетворяться на повноцінні Hi-Fi навушники. Так ціна на них кусається, але, об'єктивно кажучи аналогів такої високої якості і з такими характеристиками у них практично немає.