Конвектор Stinex CERAMIC 350/220 S 0.35 кВт
Фото 4 |
Stinex CERAMIC 350/220 S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stinex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stinex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stinex CERAMIC 350/220 S 0.35 кВт
Обігрівач Stinex Ceramic 350/220 standart plus білий - електрична керамічн | 2 529 грн. |
Обігрівач Stinex Ceramic 350/220 standart (економ) бежевий - електрична ке | 1 649 грн. |
Обігрівач керамічний Stinex Ceramic 350/220 standart plus White - інфрачер | 2 529 грн. |
Керамічний обігрівач Stinex Ceramic 350/220 S+ White (60 х 60 см). Конвект | 2 529 грн. |
Керамічний обігрівач Stinex Ceramic 350/220 S+ Loft (60 х 60 см) | 2 529 грн. |
Модификації Stinex CERAMIC 350/220 S
Ціни на Stinex CERAMIC 350/220 S |
---|---|---|---|---|
Stinex CERAMIC 350/220 S 0.35 кВт | від 1 649 грн. | 5 пропозицій | ||
Stinex CERAMIC 500/220 S 0.5 кВт | від 3 189 грн. | 5 пропозицій | ||
Stinex CERAMIC 700/220 S 0.7 кВт | від 3 669 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →