Литий диск Storm W-825 7x15/4x100 ET35 DIA67,1
від 3 455 до 4 216 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Storm W-825 1
Характеристики
Storm W-825 7x15/4x100 ET35 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Storm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Storm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Storm W-825 7x15/4x100 ET35 DIA67,1
Сортувати
Диски Storm W-825 7x15 4x100 ET35 DIA67,1 (HB) | 3 455 грн. |
Storm W-825 7x15 4x100 ET35 DIA67.1 HB | 3 650 грн. |
Storm W-825 W7.0 R15 PCD4x100 ET35 DIA67.1 HB | 3 740 грн. |
Storm W-825 7x15 4x100 ET35 DIA67.1 HB | 3 868 грн. |
Storm W-825 (R15 W7 PCD4x100 ET35 DIA67,1) 1911722 | 3 689 грн. |
Диск Storm W-825 7x15 4x100 ET35 DIA67.1 HB | 4 216 грн. |
Закрити
Схожі