Пряма шліфмашина Suntech SM-51-3011B
Suntech SM-51-3011B без кейскейс |
|
Модель SM-51-3011B поставляється без кейса, а модель SM-51-3011BK — з кейсом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Suntech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Suntech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suntech SM-51-3011B
Усі ціни 6 →Пневматическая шлифмашина SUNTECH SM-51-3011B | 2 461 грн. |
Пневматическая шлифмашина SUNTECH SM-51-3011B | 2 215 грн. |
Пряма шліфмашина Suntech SM-51-3011B | 2 078 грн. |
Пневматична пряма шліфувальна машина Suntech SM - 51-3011B | 2 345 грн. |
Пневматична пряма ШМ Suntech SM-51-3011B | 2 364 грн. |
Пневматична пряма шліфувальна машина Suntech SM - 51-3011B | 2 355 грн. |
Модификації Suntech SM-51-3011B
Ціни на Suntech SM-51-3011B |
---|---|---|---|---|
Suntech SM-51-3011B | від 2 078 грн. | 6 пропозицій | ||
Suntech SM-51-3011BK | від 2 702 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →