Всесезонна шина Sunwide Durevole A/T 235/75 R15 109T
Фото 21 |
Виберіть розмір шин
Sunwide Durevole A/T 235/75 R15 109T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sunwide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sunwide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sunwide Durevole A/T 235/75 R15 109T
Усі ціни 28 →Шина Sunwide Durevole A/T 235/75 R15 109T XL | 3 235 грн. |
Sunwide Durelove A/T 235/75 R15 109T XL | 3 365 грн. |
Sunwide Durelove A/T 235/75 R15 109T XL | 3 670 грн. |
Sunwide Durevole AT (235/75R15 109T) | 3 113 грн. |
Sunwide Durevole A/T LT 235/75 R15 109T XL | 3 466 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →